بدمینتون نیوز
573 members
3.33K photos
75 videos
39 files
830 links
از علاقه مندان تقاضا میشود جهت رشد و اعتلای این رشته یاری رسان ما باشند و اخبار و اطلاعات خود را به ادمین @badmintonnews_ir ارسال نمایند.
کد شامد: 1-1-294589-61-4-3
Download Telegram
to view and join the conversation
جدول گروه بندي تيم هاي ليگ برتر اقايان
گروه الف :
١- نماينده اردكان
٢- علم و ورزش گيلان
٣-نماينده كرمانشاه
٤- نماينده زنجان
٥-صنايع پلاستيك دنيا شيراز
گروه ب :
١- سپاهان اصفهان
٢- دانشگاه يزد
٣- نماينده كردستان
٤- نماينده سيستان و بلوچستان
٥- تراكتور سازي تبريز
به گزارش روابط عمومي فداسيون مسابقات دورمرحله مقدماتي رفت بدمينتون تاريخ ٣١ مرداد ماه لغايت ١ شهريورماه برگزار خواهد شد .
جدول گروه بندي تيم هاي ليگ برتر بانوان
گروه الف :
١- شهرداري شاهرود
٢- شهيد فخارمشهد
٣-نماينده زنجان
گروه ب :
١- اكادمي پونا مشهد
٢- علم و ورزش گيلان
٣- نماينده البرز
به گزارش روابط عمومي فداسيون مسابقات دور رفت مرحله مقدماتي بدمينتون تاريخ ٣١ مرداد ماه لغايت ١ شهريورماه برگزار خواهد شد .
قهرمانان دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان دخترمشخص شدند .
دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان دختر در روزهای شانزدهم تا بیستم مرداد ماه جاری به میزبانی استان خراسان رضویی در شهر ستان مشهد مقدس برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فداسیون بدمینتون در این مسابقات تعداد 152 ورزشکار از 23 استان کشور با هم به رقابت پرداختند که در پایان رقابتها قهرمانان برتر در قسمت يك نفره دو نفره و تیمی مشخص شدند
تیمی :
خراسان رضویی مقا م اول
سمنان مقام دوم
تهران و آذربایجان شرقی مشترکا مقام سوم را کسب نموند .

در قسمت یک نفره زیر 11 سال :
سیده آرتینا آقاپور از مازندارن مقام اول
سارا ایرانی از تهران مقام دوم
هستی مهاجر از زنجان و مهشید خسروی جعفری از همدان مشترکا مقام سوم را کسب نمودند
در قسمت یک نفره زیر 13سال :
آیدا عنایتی از خراسان رضویی مقام اول
سحر حسین زاده از تهران مقام دوم
صبا عبدالهی از اصفهان و زهرا رباطی از تهران مشترکا مقام سوم را کسب نمودند .
در قسمت دونفره آزاد:
بهگل بنی احمد و سارا حسین زاده از خراسان رضویی مقام اول
سوگل شاعران و رامش عطاران خراسان رضویی مقام دوم
هانا رخزادی و اسرا رستمی از کردستان و پانیا جمیلی و درسا منتظری از تهران مشترکا مقام سوم را کسب نمودند .
مراسم اختتامیه با حضور خانم دکتر مددی نایب ریس فدارسیون و آقای رضوی رئیس هیات بدمینتون خراسان رضوی و دیگر مسولین استان توزیع مدال و حکم قهرمانی به نفرات برتر اهدا گردید . و کاپ یادبودی از طرف فدارسیون به هیت بدمینتون خراسان رضوی اهدا گردید .
کرمانشاه میزبان اردو تیم ملی بدمینتون نوجوانان ایران اعزامی به مسابقات غرب آسیا در کشور اردن
دومین اردو پیش از اعزام پسران به مسابقات غرب اسیا از تاریخ 98/5/27 لغایت 98/6/1 در شهرستان کرمانشاه  با حضور نیما رستم پور از تهران –  محسن معصومی تبار از زنجان –  پارسا الوندی و علی حیاتی از کرمانشاه در حال برگزاري مي باشد .
به گزارش روابط عمومي فدارسيون بدمينتون جناب آقاي دكتر جلالي عزيزي معاونت محترم اداره كل ورزش و جوانان امروز از محل اردو بازيد به عمل آوردند و ضمن تشكر از فدراسيون و حضور دو ملي پوش از استان كرمانشاه ابراز خرسندي نمودند و اميدوار بودند اين روند همچنان ادامه يابد اين اردو با مربي گري غلام رضا باقري در حال برگزاري مي باشد .
تیم دختران و پسران ایران برای حضور در مسابقات غرب اسیا از تاريخ سوم لغايت هشتم شهریور به کشور اردن اعزام خواهند شد
جدول گروه بندي تيم هاي ليگ برتر اقايان
گروه الف :
١- خاتم اردكان
٢- علم و ورزش گيلان
٣-نماينده كرمانشاه
٤- ذوب و روي صبا زنجان
٥-صنايع پلاستيك دنيا شيراز
گروه ب :
١- سپاهان اصفهان
٢- دانشگاه يزد
٣- نماينده كردستان
٤- نماينده سيستان و بلوچستان
٥- تراكتور سازي تبريز
به گزارش روابط عمومي فدراسيون مسابقات دور رفت مرحله مقدماتي بدمينتون گروه الف به ميزباني شيراز و گروه ب ميزباني شهرستان يزد از ٣١ مرداد ماه لغايت ١ شهريورماه با هم به رقابت خواهند پرداخت
جدول گروه بندي تيم هاي ليگ برتر بانوان
گروه الف :
١- شهرداري شاهرود
٢- شهيد فخارمشهد
٣-ذوب و روي صبا زنجان
گروه ب :
١- اكادمي پونا مشهد
٢- علم و ورزش گيلان
٣- نماينده البرز
به گزارش روابط عمومي فدراسيون مسابقات دور رفت مرحله مقدماتي بدمينتون گروه الف به ميزباني شاهرود و گروه ب به ميزباني گيلان از تاريخ ٣١ مرداد ماه لغايت ١ شهريورماه با هم به رقابت خواهند پرداخت .
اختتامیه و مسابقه فینال " دومین دوره رقابت‌های بدمینتون 2 نفره پارکی مشهد "

با شرکت 51 تیم در دو رده سنی آزاد و پیشکسوتان
چهارشنبه 30 مردادماه بوستان ملت مشهد
این مسابقات با مشاركت هيات بدمينتون خراسان رضويي و همكاري انجمن بدمینتون معاونت سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، از 21 لغایت 30 مردادماه در " پارک ملت " برگزار شد. همچنین میزبانی این رقابت‌ها بر عهده شهرداری منطقه 11 بود
نتايج مسابقات ليگ برتر آقايان جام خليج فارس (صبح امروز ٣١ مردادماه)

گروه الف:
ذوب و روي صباي زنجان ٣-٢ نماينده كرمانشاه
علم و ورزش گيلان ٣-٢ صنايع پلاستيك دنيا شيراز

گروه ب:
دانشگاه يزد ٥-٠ نماينده كردستان
سپاهان اصفهان ٣-٢ نماينده سيستان و بلوچستان
هم اكنون پخش زنده مسابقات ليگ برتر آقايان در سايت فدراسيون و يا لينك زير:

https://www.aparat.com/Iranbadmintonfederation/live

خاتم اردكان & صنايع پلاستيك دنيا شيراز
نتايج مسابقات ليگ برتر آقايان جام خليج فارس (عصر امروز ٣١ مردادماه)

گروه الف:
خاتم اردكان ٥-٠ صنايع پلاستيك دنيا شيراز
علم و ورزش گيلان ٥-٠ نماينده كرمانشاه
صنايع پلاستيك دنيا شيراز ٥-٠ نماينده كرمانشاه
خاتم اردكان ٤-١ ذوب و روي صباي زنجان

گروه ب:
نماينده سيستان و بلوچستان ٥-٠ نماينده كردستان
سپاهان اصفهان ٤-١ تراكتور
سپاهان اصفهان ٥-٠ نماينده كردستان
دانشگاه يزد ٥-٠ تراكتور
نتايج كامل مسابقات ليگ برتر بانوان جام ولايت گروه ب در رشت

علم و ورزش گيلان ٣-٢ نماينده البرز
آكادمي پونا ٥-٠ نماينده البرز
علم و ورزش گيلان ٤-١ آكادمي پونا